Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

VYCHUTNAJ SI BCAA DRINK

BCAA 2:1:1 MEGA STRONG DRINK je zmes troch esenciálnych aminokyselín doplnená o zinok a vitamín B. Produkt je tak vhodný pre podporu metabolizmu a imunity, oddialenie únavy a zvýšenie výkonnosti. V akčnom balíčku nájdete aj BBCA ENERGY drink v dvoch príchutiach– citrus s acai a tropical úplne bez cukru. BCAA ENERGY obsahuje kofeín a je obohatený o vitamín B3, B5, B6 a B12, čím prispieva k zníženiu únavy.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
BCAA MEGA STRONG DRINK, mango sorbet + BCAA ENERGY, tropical a citrus+acai
< 10
14,99
14,99
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
BCAA ENERGY príchuť citrus + acai: voda, L-leucín, oxid uhličitý, L-valín, L-izoleucín, taurín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, glycín, aróma, Glukuronolakton, koncentrát z mrkvy a granátového jablka, regulátor kyslosti citrónan sodný, antioxidant kyselina L -askorbová, sladidlo sukralóza, kofeín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.
BCAA ENERGY príchuť tropical: voda, L-leucín, oxid uhličitý, L-valín, L-izoleucín, taurín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, glycín, Glukuronolakton, aróma, regulátor kyslosti citrónan sodný, antioxidant kyselina L-askorbová, stabilizátory arabská guma a E 444 , sladidlo sukralóza, kofeín, farbivo beta karotén, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.
 
BCAA MEGA STRONG DRINK, príchuť mango sorbet: zmes instantných BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin, emulgátor slnečnicový lecitin), L-glutamin, regulátor kyslosti kyselina citronová, aroma, sladidla acesulfam K a sukralóza, koncentrát zo svetlice farbiarskej, protihrudkujúce látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, glukonát zinočnatý, nikotinamid, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, farvivo beta-karotén. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.  
 
Balíček obsahuje:
BCAA MEGA STRONG DRINK, 400 g, mango sorbet - 1 ks 
BCAA ENERGY, 330 ml, tropical - 1 ks
BCAA ENERGY, 330 ml, citrus + acai - 1 ks 

Z vašich dotazov