Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

VIANOČNÝ DARČEK PRE VAŠICH BLÍZKYCH

VIANOČNÝ DARČEK PRE VAŠICH BLÍZKYCH

Dátum:20.12.2016

Napriek tomu, že v dnešnej „konzumnej dobe" na nás zo všetkých strán útočia predvianočné reklamy, že najvhodnejším darčekom je to či ono, rozumne zmýšľajúci človek dobre vie, že najcennejším darčekom je pre každého zdravie.

Súčasťou komplexného zdravia je pochopiteľne aj funkčný pohybový aparát. Keď si odmyslíme genetiku, je zdravie kĺbov ovplyvnené aj fyzickou aktivitou či životosprávou.
Flexit Gold
Viac menej nevyvážené a nekvalitné rýchle stravovanie, alebo napríklad vysoké dávky kofeínu, tiež častejšia konzumácia sladkého, či alkoholu, zhoršujú obnovu kĺbového tkaniva. Najlepším darčekom by v tomto prípade malo byť kvalitné stravovanie, ale rýchla „konzumná doba“ Vám alebo Vašim najbližším v tomto ohľade príliš komfortu neposkytuje.
 
Ako skutočný darček však môžete vybrať svojim najbližším práve FLEXIT GOLD DRINK od spoločnosti Nutrend. Svojou voľbou im venujete radosť z pohybu a pocit väčšej voľnosti.
 
FLEXIT GOLD DRINK je mimoriadny instantný nápoj s obsahom deviatich účinných látok so skvelým nutričným a fyziologickým efektom. Medzi tie najdôležitejšie radíme špeciálny rybí kolagénový peptid Naticol ®, produkovaný enzymatickou hydrolýzou, ktorá vyniká svojou nízkou molekulárnou hmotnosťou a extrakt z rastliny Boswellia serrata. Ďalšími účinnými látkami sú Glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM. Medzi účinnými látkami je nutné spomenúť aj vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu.

Diskusia