Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

VAN FLEXIT GOLD DRINK + FLEXIT GOLD GEL

Darčekové balenie kĺbovej starostlivosti pre aktívny život. Kombinácia účinných látok v instantnom drinku prispieva k podpore hybnosti a pružnosti kĺbov, regeneráciu spojivových tkanív, tlmenie zápalov, bolesti a opuchov. Špeciálny telový gél poskytuje starostlivosť v oblasti svalov, šliach a kĺbov, prehrieva a uvoľňuje, pred športom aj počas dňa.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
akčný balíček
nie je skladom
22,92
21,78
ks
 • Opis
 • Zloženie
 • Nutričné hodnoty
 • Balenie
 • Alternatívy
 • Parametre
 • Články
 • FLEXIT GOLD DRINK, 400 g, príchuť pomaranč
je mimoriadny instantný nápoj s obsahom deviatich účinných látok so skvelým nutričným a fyziologickým efektom.
Medzi najdôležitejšie účinné látky radíme špeciálne rybí kolagénový peptid Naticol®, produkovaný enzymatickou hydrolýzou, ktorá vyniká svojou nízkou molekulárnou hmotnosťou.
Ďalšou účinnou látkou je methylsulfonylmethan (MSM), ktorý obsahuje organicky viazanú síru. Medzi účinnými látkami je nutné spomenúť aj vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, Boswellia Serrato, kyselinu hyaluronovú a vitamín B6, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu. Vitamín D prispieva k normálnemu využitiu vápnika a fosforu v rámci zabudovania do kostí a zubov, ďalej posilňuje imunitu.
 
 • FLEXIT GOLD GEL
je absolútnou novinkou v portfóliu spoločnosti Nutrend.
Rýchlo vstrebateľný masážny gél je určený pre masáž v oblasti namáhaných kĺbov a svalov.
FLEXIT GOLD GEL je súčasťou funkčnej rady FLEXIT a skvele sa hodí na použitie v kombinácii s niektorým z existujúcich výrobkov tohto radu, zameraných na kompletnú starostlivosť o spojivové tkanivo. Hrejivý, prípadne chladivý efekt pomôže k uvoľneniu napätia v namáhanom mieste.
Použitie: Primerané množstvo gélu pozvoľna vmasírujte do pokožky v oblasti svalov, kĺbov a chrbtice. 
FLEXIT GOLD DRINK príchuť pomaranč - kolagénna bielkovina (hydrolyzovaný rybí kolagén 22,5% - Naticol®, hydrolyzát bravčovej želatíny), maltodextrín, glukosamín sulfát draselná soľ (pôvod kôrovce), chondroitín sulfát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, MSM (methylsulfonylmethan) , extrakt Boswellia serrata (20% beta boswellových kyselín, 10% acetyl - keto - beta - boswellovej kyselina) - Boswellin PS, regulátor kyslosti kyselina jablčná, kyselina L - askorbová (vitamín C), stabilizátory akáciová a xantánová guma, protispekavé látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, kyselina hyalurónová (sodná soľ), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cholekalciferol (vitamín D), farbivo beta karotén. Alergény sú zvýraznené v zložení. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.
 
FLEXIT GOLD GEL - zloženie: Aqua, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Lecithin, Sodium Acrylates Copolymer, Glucosamine Sulfate, Dimethyl sulfónu Sodium Chondroitín Sulfate, Boswellia serrata Extract, Vanillyl Butyl Ether, Methyl Salicylate, mentol, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Limonene ..
FLEXIT GOLD DRINK nutričné hodnoty
  100 g Dávka – 20 g
Vitamín C 400 mg = 500 % * 80 mg = 100 % *
Vitamín B6 20 mg = 1 429 % * 4 mg = 286 % *
Vitamín D 30 µg = 600 % * 6 µg = 120 % *
Kolagénna bielkovina 45 000 mg 9 000 mg
Chondroitín sulfát 6 000 mg 1 200 mg
Glukosamín sulfát 7 500 mg 1 500 mg
Methyl sulfonyl methán (MSM) 1 500 mg 300 mg
Extrakt Boswellia serrata 1 000 mg 200 mg
Kyselina hyalurónová (sodná soľ) 100 mg 20 mg
3/4 odmerky: cca 20 g
pomer riedenia: 20 g na 250 - 300 ml vody
* Referenčný príjem
Balíček sa skladá:
 •     FLEXIT GOLD DRINK 400 g - príchuť pomaranč
 •     FLEXIT GOLD GEL 100 m

Z vašich dotazov