Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

TAURINE

Taurín je veľmi rozšírenou aminokyselinou v ľudskom organizme. Taurín vťahuje glukózu a aminokyseliny do svalových buniek a tým urýchľuje zotavenie po tréningu. Celkovo zlepšuje koncentráciu a odďaľuje nástup únavy počas záťaže.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
bez príchuti
> 10
10,30
9,79
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
TAURINE je určený pre skvalitnenie regenerácie.
  • 1000 mg taurínu v kapsule

TaurineOdporúčané dávkovanie produktu TAURINE: pre podporu fyzického výkonu použite 1 - 2 kapsuly cca 30 minút pred tréningom. Možno užiť taktiež 1 - 2 kapsuly po tréningu. Maximálna denná dávka sú 2 kapsuly. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Použitie: kapsuly sú určené k prehltnutiu, zapiť dostatočným množstvom vody alebo športového nápoja, nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsuly nehrýzte! Po otvorení výrobok skladovať pri teplote do 25 °C a spotrebovať do 3 mesiacov.


Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Vysúšajte aj:
TAURINE - zloženie:
Zloženie: taurín, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý).
TAURINE - nutričné hodnoty:
 
100 g 1 kapsula
Energetická hodnota 1244 kJ/293 kcal 14 kJ/3 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 71,7 g 0,8 g
Soľ 0 g 0 g
Taurín 89,3 g 1000 mg
1 kapsula: 1120 mg
Hmotnosť obsahu balenia: 134,4 g
Balene TAURINE:
  • 120 kapsúl
Počet balení v kartóne:
  • 20 ks

Články

Kreatin jako doplněk výživy

Kreatin jako doplněk výživy

Přinášíme vám druhou část třídílného seriálu o kreatinech. Tentokrát s

VIAC

Taurin

Taurin

Přestože taurin není součástí svalových bílkovin, tak je po glutaminu

VIAC

Články

Kreatin jako doplněk výživy

Kreatin jako doplněk výživy

Přinášíme vám druhou část třídílného seriálu o kreatinech. Tentokrát se věnujeme kreatinu a jeho důležitosti jako doplňku stravy. Proč se používá, kdy je jeho použití důležité apod.

VIAC

Taurin

Taurin

Přestože taurin není součástí svalových bílkovin, tak je po glutaminu druhá nejrozšířenější aminokyselina – a tato jeho koncentrace jistě hodně vypovídá o jeho důležité úloze v organismu. Ing. Jan Smejkal vám přiblíží veškeré informace, které jsou pro vás o taurinu důležité.

VIAC

Bílkoviny – 3.díl

Bílkoviny – 3.díl

V minulém pokračování jsme si uvedli výhody proteinových produktů při trávení a vstřebávání bílkovin a zvláště při konzumaci jejich enormního množství. Co jsou to vlastně proteinové produkty? Jedná se o přípravky v práškové formě, v kterých se bílkovinná složka pohybuje v rozmezí od 50% do zhruba až 80% bílkovin. Mezi tento typ přípravků zahrnujeme i izoláty s koncentrací bílkovin kolem 90%.

VIAC

Z vašich dotazov