Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

TAURINE

Taurín je veľmi rozšírenou aminokyselinou v ľudskom organizme. Taurín vťahuje glukózu a aminokyseliny do svalových buniek a tým urýchľuje zotavenie po tréningu. Celkovo zlepšuje koncentráciu a odďaľuje nástup únavy počas záťaže.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
bez príchuti
> 10
10,30
9,79
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
TAURINE je určený pre skvalitnenie regenerácie.
  • 1000 mg taurínu v kapsule

TaurineOdporúčané dávkovanie produktu TAURINE: pre podporu fyzického výkonu použite 1 - 2 kapsuly cca 30 minút pred tréningom. Možno užiť taktiež 1 - 2 kapsuly po tréningu. Maximálna denná dávka sú 2 kapsuly. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Použitie: kapsuly sú určené k prehltnutiu, zapiť dostatočným množstvom vody alebo športového nápoja, nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsuly nehrýzte! Po otvorení výrobok skladovať pri teplote do 25 °C a spotrebovať do 3 mesiacov.


Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Vysúšajte aj:
TAURINE - zloženie:
Zloženie: taurín, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý).
TAURINE - nutričné hodnoty:
 
100 g 1 kapsula
Energetická hodnota 1244 kJ/293 kcal 14 kJ/3 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 71,7 g 0,8 g
Soľ 0 g 0 g
Taurín 89,3 g 1000 mg
1 kapsula: 1120 mg
Hmotnosť obsahu balenia: 134,4 g
Balene TAURINE:
  • 120 kapsúl
Počet balení v kartóne:
  • 20 ks

Články

Kreatin jako doplněk výživy

Kreatin jako doplněk výživy

Přinášíme vám druhou část třídílného seriálu o kreatinech. Tentokrát s

komentáre VIAC

Taurin

Taurin

Přestože taurin není součástí svalových bílkovin, tak je po glutaminu

komentáre VIAC

Články

Kreatin jako doplněk výživy

Kreatin jako doplněk výživy

Přinášíme vám druhou část třídílného seriálu o kreatinech. Tentokrát se věnujeme kreatinu a jeho důležitosti jako doplňku stravy. Proč se používá, kdy je jeho použití důležité apod.

Komentáre VIAC

Taurin

Taurin

Přestože taurin není součástí svalových bílkovin, tak je po glutaminu druhá nejrozšířenější aminokyselina – a tato jeho koncentrace jistě hodně vypovídá o jeho důležité úloze v organismu. Ing. Jan Smejkal vám přiblíží veškeré informace, které jsou pro vás o taurinu důležité.

Komentáre VIAC

Bílkoviny – 3.díl

Bílkoviny – 3.díl

V minulém pokračování jsme si uvedli výhody proteinových produktů při trávení a vstřebávání bílkovin a zvláště při konzumaci jejich enormního množství. Co jsou to vlastně proteinové produkty? Jedná se o přípravky v práškové formě, v kterých se bílkovinná složka pohybuje v rozmezí od 50% do zhruba až 80% bílkovin. Mezi tento typ přípravků zahrnujeme i izoláty s koncentrací bílkovin kolem 90%.

Komentáre VIAC

Z vašich dotazov