Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

SN PRO SHOW MOSCOW 2017

SN PRO SHOW MOSCOW 2017

Dátum:6.11.2017

Cez víkend hostila Moskva už piaty ročník festivalu SN PRO SHOW. V pulzujúcich priestoroch All Russian Exhibition Centra bolo možné vidieť výber toho najlepšieho zo sveta športu a fitness. Najväčším trhákom bol bezpodmienečne oktagon, umiestnený hneď vedľa expozície NUTRENDU.

Okrem niekoľkých zápasov MMA, ktoré boli vrcholom programu, slúžil tiež ako neobvyklý stage pre nespočetné množstvo súťaží, konaných v rámci našej expozície.
 
Davor Brdjanovič a Evelien Nellen boli v obkľúčení fanúšikov od samého počiatku. „Fanúšikovia sú tu v Rusku úžasní, hrozne som sa sem tešila!“ Prezradila viditeľne nadšená Evelien. „Je super byť späť, nemôžem sa dočkať stretnutia s fanúšikmi aj na našu Roadshow“, prezradil Davor plány, ktoré našich športovcov čakali po skončení veľtrhu. V spolupráci s naším distribútorom sa zúčastnili Roadshow po fitcentrách v Moskve, ale aj viac než 700 km vzdialenom Petrohrade.
 
„Súčasťou bolo nielen cvičenie s miestnymi atlétmi, natáčanie reklamných materiálov a podobne, ale rozdali sme tiež mnoho dôležitých informácií ohľadom výživy. Odozva bola naozaj skvelá, už teraz sa teším na ďalšie podobné akcie“, uzavrel Davor pocity ohľadom ruskej misie s NUTRENDOM.

Diskusia