Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

Rukavice CRAZY

Multifunkčné dokonale sediace rukavice pre všetky aktivity, ktoré vás len napadnú. Budete sa v nich cítiť rovnako dobre na horskom bicykli v lese, na kolieskových korčuliach v skate parku, dokonalé do posilňovne aj na veslársky trenažér.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
veľkosť
nie je skladom
16,50
15,70
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
Rukavice sú vyrobené z prvotriednej Amary (made in South Korea) umožňujúcej opakované pranie v bežných automatických práčkach, 100% polyesteru a komfortnej froté utierky na vonkajšom segmente palca.

Dlaň je vyrobená z dvojitej vrstvy Amary s komfortným polstrovaním, anatomickým prešitím. Úplne novo tvarovaný reinforcement layer je doplnený silikónovou potlačou zabraňujúcou skĺznutiu žrde činky či adaptéru z ruky.
Chrbát je vyrobený z Amary a zo 100% polyesteru. Na vonkajšej hrane ukazováka a malíčka, ktoré sú pri používaní najviac deformované, je Amara prerušená a vyložená jemnou lycrou, ktorá zvyšuje flexibilitu a zabraňuje deformáciám Amary (Flex & Fit).
Oblasť medzi prstami je vyrobená zo 100% polyesteru.
Zápästie – okolo zápästia je použitý komfortný, elastický pás zaisťujúci veľmi dobrú oporu a ochranu tejto veľmi namáhanej časti ruky, doplnený ochranným prekrytím karpálneho tunelu.
Uzáver – rukavica je uzatváraná špeciálne tvarovaným uzáverom na suchý zips zaisťujúcim voľný pohyb ruky bez akéhokoľvek obmedzenia a úplne presné stiahnutie rukavice ako v oblasti chrbta, tak aj zápästia.
 
 
Veľkostná tabuľka rukavíc:
zmerajte si obvod dlane cez kĺby s mierne zahnutými prstami 
 veľkosť  S  M  L  XL  XXL
 muži  17,5-19 cm  19-20,5 cm  20,5 - 22 cm  22 - 23,5 cm  23,5 - 25 cm
 ženy  16-17,5 cm  17,5-19 cm  19-20,5 cm    
 
 

Z vašich dotazov