Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

Rukavice COOL MFG-870 RK

Rukavice MFG-870 RK COOL, Dark grey/Dark blue sú vyrobené z prvotriednej Amary (made in South Korea) umožňujúcej opakované pranie v bežných automatických práčkach a 100% polyesteru 4 way-lycra.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
veľkosť
< 10
8,68
8,68
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
Dlaň je vyrobená z dvojitej vrstvy Amary s komfortným penovým polstrovaním rozdeleným na jednotlivé segmenty doplnené anatomickým prešitím. Vďaka tejto technológií je celkom odstránené zhrňovanie materiálu v dlani. Celkom novo tvarovaný reinforcement layer naväzuje na členenie penových segmentov v dlani a tvorí tak dokonale fungujúci celok.
Chrbát je vyrobený z Amary a zo 100% polyesteru 4-way lycra. Pre spojenie dlane a chrbta rukavice sú použité dva špeciálne tvarované kliny spôsobujúce mierne predhnutie rukavice rešpektujúce prirodzené zohnutie prstov a zaisťujúci tak dokonalý úchop činky či adaptérov bez akéhokoľvek pnutia, zhrňovaniu či deformácie rukavice. Chrbát dlane a oblasť prstov je rozdelená na 9 segmentov ktoré sú elasticky spojené jemnou lycrou, ktorá zvyšuje flexibilitu a zabraňuje deformáciám Amary (Flex & Fit).
Oblasť medzi prstami je vyrobená zo 100% poyesteru 4-way lycra
Zápästie &ndash. okolo zápästia je použitý komfortný, elastický pás zaisťujúci veľmi dobrú oporu a ochranu tejto veľmi namáhanej časti ruky.
Uzáver: rukavica je uzatváraná špeciálne tvarovaným uzáverom na suchý zips zaisťujúci voľný pohyb ruky bez akéhokoľvek obmedzenia a úplne presné stiahnutie rukavice ako v oblasti chrbta, tak aj zápästia.

 
Veľkostná tabuľka rukavíc:
zmerajte si obvod dlane cez kĺby s mierne zahnutými prstami 
 veľkosť  S  M  L  XL  XXL
 muži  17,5-19 cm  19-20,5 cm  20,5 - 22 cm  22 - 23,5 cm  23,5 - 25 cm
 ženy  16-17,5 cm  17,5-19 cm  19-20,5 cm    
 
 

Z vašich dotazov