Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

PROTEIN PANCAKES

PROTEIN PANCAKES

Dátum:11.1.2017

Asi každý športovec podľahne čas od času nutkaniu skúsiť niečo nezdravé a zjesť niečo, čo by sa v našom jedálničku vlastne vôbec nemalo objaviť. Priznajme si to všetci. Kto z nás niekedy nebojoval s podobnou myšlienkou? Odolať týmto chutiam býva veľmi ťažké. Prečo je to tak? Podľa niektorých štúdií vychádza najavo, že odolať sladkému pokušeniu je pre mozog také ťažké, ako pre fajčiara odolať cigaretám. Naše telo údajne používa tie isté receptory pre nikotín aj pre sladkú chuť. Týmto faktom si možno môžeme ospravedlniť slabosť, ale rozhodne by sme s tým mali skúsiť bojovať. Ako?

Jedna z možností práve prichádza od spoločnosti Nutrend. Radi by sme vám touto cestou predstavili čerstvú  novinku, určenú pre tepelnú úpravu, ktorá uspokojí aj ten najmlsnejší jazýček. Spomenutou novinkou sú mimoriadne proteínové palacinky, alebo ak chcete nadýchané proteínové lievance. Finálnu úpravu, ako bude pokrm na tanieri vyzerať, ponecháme čisto na vašej kreativite.
 
Príprava PROTEIN PANCAKES je pritom veľmi jednoduchá. Nepotrebujete používať tuk, alebo sa zdržiavať s dlhým či zložitým miešaním rôznych ingrediencií. PROTEIN PANCAKES je už hotovou zmesou, ktorú zmiešate len s čistou vodou, a na panvici ľahko vykúzlite mimoriadne lahodný pokrm, spĺňajúci všetky predpoklady zdravého stravovania.
 
Či už patríte  medzi silových športovcov, usilujúcich sa o svalový rast, alebo ste sa práve rozhodli pre redukciu tuku a hľadáte vhodného pomocníka, ktorý vám pomôže k vytúženému cieľu, tak verte, že PROTEIN PANCAKES sú pre vás tie pravé.
Proteínové palacinky od spoločnosti Nutrend sú špičkou medzi produktami podobného druhu. Nielen vďaka mimoriadne vysokému podielu kvalitného proteínu, ktorý sa radí medzi najvyšší na trhu, ale hlavne vďaka svojej lahodnej chuti. Zachovanie skvelej chuti bolo pre nás od začiatku prioritou.
 
Na proteínových lievancoch z nadýchaného cesta si pochutnáte aj keď neobsahujú pridaný cukor a súčasne disponujú mimoriadnymi 44% najkvalitnejšej bielkoviny. Tá je zložená z mliečneho proteínového izolátu (MPI), syrovátkového proteínového koncentrátu (WPC) a sušeného vaječného bielku. Kvalitu bielkoviny dokazuje i vysoký obsah esenciálnych aminokyselín, z ktorých môžeme vypichnúť 5000 mg BCAA (aminokyselín s rozvetveným reťazcom).
 
Okrem vyššie uvedených benefitov je dôležité zmieniť aj fakt, že PROTEIN PANCAKES neobsahuje žiadne konzervačné látky, sú vhodným zdrojom vlákniny a hlavne spĺňajú podmienky pre bezgluténovú potravinu. Vďaka uvedeným skutočnostiam veríme, že sa PROTEÍN PANCAKES vo vašej kuchyni pevne zabýva a bude pravidelnou ozdobou vášho jedálnička.
 
PROTEÍN PANCAKES si môžete dochutiť akoukoľvek obľúbenou ingredienciou, ale chuť samotných palaciniek či lievancov je natoľko skvelá, že už žiadne dochutenie nepotrebuje. Na trhu sa tento produkt objaví v balení 750 gramov, ktoré predstavuje 15 dávok, alebo v jedno rázových sáčkoch s hmotnosťou 50 gramov. PROTEIN PANCAKES si tiež môžete vybrať v čokoládovej, alebo delikátnej naturálnej príchuti.
 
Prajeme vám dobrú chuť.

Diskusia