Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

Prečo si Jiří Ježek obľúbil RE.sport?

Prečo si Jiří Ježek obľúbil RE.sport?

Dátum:4.11.2015

Aké skúsenosti má s užívaním regeneračného gelu RE.sport Jirka Ježek? Ako k tomu došlo? "Regenerace je Rovňák dôležitá, Ako samotný športový výkon. Je vlastne jeho nevyhnutnou Súčasti. A Rovňák tak sa RE.sport stal nevyhnutnou Súčasti mojej každodennej regenerace."

"Každý rok dostávam na vyskúšanie veľa vzoriek najrôznejšie produktov. Priznávam, že som vopred často veľmi skeptický a niektoré výrobky už ani nechcem testovať, pretože sa väčšinou jedná len o kópie výrobkov, ktoré sú už dávno na trhu, a ktoré okrem novej značky alebo obalu neprinášajú žiadnu ďalšiu pridanú hodnotu.

Vzorka s regeneračným gélom RE.sport ma ale zaujal. A to ešte pred samotným vyskúšaním ...

Po prvé tým, že sa jedná o rýdzo český výrobok a ja sa kvalitné české výrobky a výrobcov snažím maximálne podporovať.

Po druhé tým, že naozaj fungujúce regeneračné gély by som sám rád využíval.

Po tretie tým, že sa podľa zloženia jedná o prírodný produkt bez zbytočných chemických látok.

Pribalil som teda jedno balenie Re.sport do kufra a vyrazil gél otestovať na sústredenie.

Po prvom náročnom tréningu som si hneď po sprche natrel unavené nohy gélom a ... ono to fakt fungovalo! Najprv chladivá úľava a po chvíli silné prehriatie a prekrvenie. Strečing po tréningu bol oveľa jednoduchšie a nohy akoby ľahšie.

Po niekoľkých dňoch som nadšene volal domov manželke, že chcem ďalšie balenie, pretože ten pocit v ošetrených svaloch po tréningu ma fakt bavil. Od toho jarného sústredenia na RE.sport spolieham stále.

Nehovorím, že RE.sport nahradí dobrú masáž. Ale máte so sebou maséra, keď dôjdete závod a čaká vás cesta domov autom? A nie je lepšie naštartovať regeneráciu rovno po ceste?  

Nehovorím, že s RE.sport vás nebudú po ťažkom tréningu bolieť nohy. Ale nie je lepšie cítiť ľahkú únavu a príjemný efekt gélu, než mať kamenné svaly a rozhýbavať ich až druhý deň opäť na bicykli?

A nie je lepšie nechať na svoje unavené svaly pôsobiť prírodné esencie a bylinné výťažky, než rôzne chemické protibolestivé a protizápalové farmaká?
 
Ja som si obľúbil RE.sport, pretože podľa mňa naozaj funguje a pomáha mi zvládať najvyššie zaťaženie ako v tréningu, tak v pretekoch. Regenerácia je rovnako dôležitá, ako samotný športový výkon. Je vlastne jeho nevyhnutnou súčasťou. A rovnako tak sa RE.sport stal nevyhnutnou súčasťou mojej každodennej regenerácie. 
Jiří Ježek
 
Jirka Ježek
 
  
 
 

Diskusia