Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

Poradňa

ZABUDNITE NA RÝCHLE CHUDNUTIE

ZABUDNITE NA RÝCHLE CHUDNUTIE

Existuje nespočetné množstvo veľmi špecifických krátkodobých diét, ktoré majú za účel najčastejšie veľmi rýchle a účelové „schudnutie“, ktoré je spôsobené zvyčajne razantným znížením množstva prijatej energie a tiež elimináciu mnohých potravín. Bývajú to jednostranné diéty, pri ktorých hrozí riziko nedostatku jednej či viacej potrebných živín, vitamínov či minerálov. Pozor! Redukcia hmotnosti neznamená vždy redukciu tuku!


DENNÉ MENU ŠAMPIÓNA: JAROSLAV KULHAVÝ

DENNÉ MENU ŠAMPIÓNA: JAROSLAV KULHAVÝ

Vedieť, ako sa stravujú šampióni, znamená pre amatérskeho športovca viac ako len bulvárny útok na ich súkromie. Je to cenná možnosť inšpirovať sa. Priučiť. Nasledujúci rozhovor s Jaroslavom Kulhavým môže byť práve takouto inšpiráciou. Nie je tajomstvom (bolo by vlastne zlé, keby bolo), že jedným zo sponzorov českého olympionika je aj český výrobca potravinových doplnkov, firma Nutrend.


AFTER TRAINING PROTEIN

AFTER TRAINING PROTEIN

Vďaka dlhodobému a intenzívnemu fyzickému výkonu, dochádza v našom tele k výrazným energetickým stratám. Ako hlavný zdroj energie je čerpaný glykogén, z ktorého je vďaka niekoľkým procesom v tele tvorená základná jednotka energie adenosintrifosfát (ATP). Kapacita glykogénu vystačí približne na niekoľko desiatok minút. V priebehu fyzickej aktivity, vždy s ohľadom na to, či aktivita prebieha v aeróbnych, či anaeróbnych podmienkach, začína telo používať aj ďalšie, alternatívne zdroje energie.


RAW - V PRÍRODE JE NAJVÄČŠIA SILA

RAW - V PRÍRODE JE NAJVÄČŠIA SILA

12.1.2017 Poradňa

RAW strava nepatrí k najnovším trendom vo výžive, ale pre niekoho sa môže jednať o zaujímavý trend, ktorým sa je ľahko nechať inšpirovať. Počiatky RAW stravovania, ako je v dnešnej dobe známe, sa datujú približne koncom 19. storočia.


PROTEIN PANCAKES

PROTEIN PANCAKES

11.1.2017 Poradňa

Asi každý športovec podľahne čas od času nutkaniu skúsiť niečo nezdravé a zjesť niečo, čo by sa v našom jedálničku vlastne vôbec nemalo objaviť. Priznajme si to všetci. Kto z nás niekedy nebojoval s podobnou myšlienkou? Odolať týmto chutiam býva veľmi ťažké. Prečo je to tak? Podľa niektorých štúdií vychádza najavo, že odolať sladkému pokušeniu je pre mozog také ťažké, ako pre fajčiara odolať cigaretám. Naše telo údajne používa tie isté receptory pre nikotín aj pre sladkú chuť. Týmto faktom si možno môžeme ospravedlniť slabosť, ale rozhodne by sme s tým mali skúsiť bojovať. Ako?


N1 SHOT - V NOVOM ZLOŽENÍ A STÁLE PO RUKE

N1 SHOT - V NOVOM ZLOŽENÍ A STÁLE PO RUKE

11.1.2017 Poradňa

Už ste sa zoznámili s mimoriadnym stimulantom N1? Už ste spoznali jeho silu? Mali ste tu možnosť s jeho pomocou absolvovať tréning? Pokiaľ áno, tak veríme, že sa k nemu zase radi vrátite.


VIANOČNÝ DARČEK PRE VAŠICH BLÍZKYCH

VIANOČNÝ DARČEK PRE VAŠICH BLÍZKYCH

Napriek tomu, že v dnešnej „konzumnej dobe" na nás zo všetkých strán útočia predvianočné reklamy, že najvhodnejším darčekom je to či ono, rozumne zmýšľajúci človek dobre vie, že najcennejším darčekom je pre každého zdravie.


FLEXIT - Ako uľaviť boľavým kĺbom

FLEXIT - Ako uľaviť boľavým kĺbom

7.11.2016 Poradňa

FLEXIT GOLD DRINK je skvelý instantný nápoj, vďaka deviatim účinným látkam, ich mimoriadnou kombináciou, ale aj vďaka ich vysokému množstvu, dosiahnuje ideálny nutričný i fyziologický efekt.


Ako nabrať svaly 2.0 - Strava

Ako nabrať svaly 2.0 - Strava

22.9.2016 Poradňa

Strava je jeden z kľúčových elementov pri budovaní svalov. Doplnky výživy síce môžu taktiež pomôcť. ale bez poriadneho mäsa (vegetarián číta sója :D) to nepôjde. V tomto diele inštruktážnej videosérie Ako Nabrať Svaly 2.0 sa dozvieš všetky potrebné informácie pre zostavenie optimálneho jedálničku.


N1 od Nutrendu - sila a energia pre váš tréning

N1 od Nutrendu - sila a energia pre váš tréning

26.8.2016 Poradňa

Rôzne stimulanty a výrobky podporujúce fyzický výkon nie sú v dnešnej dobe ničím neobvyklým. Stretávame sa s nimi pravidelne u vrcholových altétov, ale aj rekreačných športovcov.


Diskusia