Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

Poradňa

TRÉNING - PAVEL SZOTKOWSKI

TRÉNING - PAVEL SZOTKOWSKI

16.11.2017 Poradňa

Pavel Szotkowski IFBB Athlete je jeden z najnovších členov NUTREND teamu, ktorý súťaží v klasickej kulturistike. Máme pre Vás hneď niekoľko inšpiratívnych tréningov s Pavlom, ktoré sme točili vo FIT PARKu v Ostrave.


BENJAMIN RADIĆ A JEHO NÁROČNÝ TRÉNING CELÉHO TELA!!

BENJAMIN RADIĆ A JEHO NÁROČNÝ TRÉNING CELÉHO TELA!!

Pozrite sa na Benjaminov tréning, kde Vám prezradí mnoho tipov a trikov, ktoré využíva vo svojom tréningu. Ben sa zameriava na celé telo a snaží sa v každom kole zvyšovať váhy, a čo ty ? Trúfneš si na takýto tréning, ktorý stihneš do 40 minút ?


CHRUMKAVÁ NOVINKA - HIGH PROTEIN CHIPS

CHRUMKAVÁ NOVINKA - HIGH PROTEIN CHIPS

17.10.2017 Poradňa

High Protein Chips sú našou horúcou novinkou.


NUTREND HYDRO WHEY

NUTREND HYDRO WHEY

Izolát natívnej srvátkovej bielkoviny je považovaný za jeden z najvýhodnejších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale tiež využiteľnosti.


ZABUDNITE NA RÝCHLE CHUDNUTIE

ZABUDNITE NA RÝCHLE CHUDNUTIE

Existuje nespočetné množstvo veľmi špecifických krátkodobých diét, ktoré majú za účel najčastejšie veľmi rýchle a účelové „schudnutie“, ktoré je spôsobené zvyčajne razantným znížením množstva prijatej energie a tiež elimináciu mnohých potravín. Bývajú to jednostranné diéty, pri ktorých hrozí riziko nedostatku jednej či viacej potrebných živín, vitamínov či minerálov. Pozor! Redukcia hmotnosti neznamená vždy redukciu tuku!


DENNÉ MENU ŠAMPIÓNA: JAROSLAV KULHAVÝ

DENNÉ MENU ŠAMPIÓNA: JAROSLAV KULHAVÝ

Vedieť, ako sa stravujú šampióni, znamená pre amatérskeho športovca viac ako len bulvárny útok na ich súkromie. Je to cenná možnosť inšpirovať sa. Priučiť. Nasledujúci rozhovor s Jaroslavom Kulhavým môže byť práve takouto inšpiráciou. Nie je tajomstvom (bolo by vlastne zlé, keby bolo), že jedným zo sponzorov českého olympionika je aj český výrobca potravinových doplnkov, firma Nutrend.


AFTER TRAINING PROTEIN

AFTER TRAINING PROTEIN

Vďaka dlhodobému a intenzívnemu fyzickému výkonu, dochádza v našom tele k výrazným energetickým stratám. Ako hlavný zdroj energie je čerpaný glykogén, z ktorého je vďaka niekoľkým procesom v tele tvorená základná jednotka energie adenosintrifosfát (ATP). Kapacita glykogénu vystačí približne na niekoľko desiatok minút. V priebehu fyzickej aktivity, vždy s ohľadom na to, či aktivita prebieha v aeróbnych, či anaeróbnych podmienkach, začína telo používať aj ďalšie, alternatívne zdroje energie.


RAW - V PRÍRODE JE NAJVÄČŠIA SILA

RAW - V PRÍRODE JE NAJVÄČŠIA SILA

12.1.2017 Poradňa

RAW strava nepatrí k najnovším trendom vo výžive, ale pre niekoho sa môže jednať o zaujímavý trend, ktorým sa je ľahko nechať inšpirovať. Počiatky RAW stravovania, ako je v dnešnej dobe známe, sa datujú približne koncom 19. storočia.


PROTEIN PANCAKES

PROTEIN PANCAKES

11.1.2017 Poradňa

Asi každý športovec podľahne čas od času nutkaniu skúsiť niečo nezdravé a zjesť niečo, čo by sa v našom jedálničku vlastne vôbec nemalo objaviť. Priznajme si to všetci. Kto z nás niekedy nebojoval s podobnou myšlienkou? Odolať týmto chutiam býva veľmi ťažké. Prečo je to tak? Podľa niektorých štúdií vychádza najavo, že odolať sladkému pokušeniu je pre mozog také ťažké, ako pre fajčiara odolať cigaretám. Naše telo údajne používa tie isté receptory pre nikotín aj pre sladkú chuť. Týmto faktom si možno môžeme ospravedlniť slabosť, ale rozhodne by sme s tým mali skúsiť bojovať. Ako?


N1 SHOT - V NOVOM ZLOŽENÍ A STÁLE PO RUKE

N1 SHOT - V NOVOM ZLOŽENÍ A STÁLE PO RUKE

11.1.2017 Poradňa

Už ste sa zoznámili s mimoriadnym stimulantom N1? Už ste spoznali jeho silu? Mali ste tu možnosť s jeho pomocou absolvovať tréning? Pokiaľ áno, tak veríme, že sa k nemu zase radi vrátite.


Diskusia