Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

Petr Vabroušek radí, ako získať tú správnu energiu

Petr Vabroušek radí, ako získať tú správnu energiu

Dátum:14.10.2015

Petr Vabroušek patrí k športovcom, ktorí presne vedia, čo robia, a čo potrebujú, aby dosiahli absolútneho maxima. Svoje telo dokonale pozná a je schopný ho vystaviť extrémnej záťaži, ktorú by málokto z nás len ťažko zvládol.

Vlastne by sme o takých výkonoch asi ani nepremýšľali. Desiatky triatlonov každý rok, bežecké maratóny, maratón na severnom póle a ďalšie neskutočné preteky, to všetko Petr počas svojej športovej kariéry každoročne absolvuje.
 
"Triatlon je pravdepodobne fyzicky najnáročnejším športom na svete, a ak by som k nemu nepoužíval to najlepšie, mal by som cestu za víťazstvom o poznanie zložitejšiu. Nároky tu nie sú len na pretekársky materiál, ale predovšetkým na telo športovca, ktoré musí byť neustále zásobované kvalitnou energiou a musíme sa o neho správne postarať aj po pretekoch pomocou dokonalej regenerácie. A práve v tom mi pomáhajú produkty od spoločnosti NUTREND, ktoré používam už viac ako 10 rokov, "hovorí Peter.
 
Ak vás zaujíma, akú športovú výživu Petr počas svojich náročných pretekov používa, pozrite sa na prvý diel malé video série. Dozviete sa, aké výrobky NUTREND sú pre vytrvalostný šport ideálne, v akej kombinácii a v akom množstve.
 
V ďalšom pokračovaní sa dozvieme, ako je to s vhodným pitným režimom, s tak nepríjemnými kŕčmi a potrebnou regeneráciou, ktorá by sa nemala nijako podceňovať.

 
 

Diskusia