Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

Opasok eXtreme

Jadro opasku je vyrobené z kvalitného veľmi ľahkého a pevného nylonového pásu. Jadro opasku je z vonkajšej strany prekryté kvalitnou čiernou lycrou a na vnútornej strane je použitý jemný materiál zaisťujúci veľmi príjemné nosenie. Celý opasok je obšitý kvalitnou, nelesknúcou sa tkanicou.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
veľkosť
< 10
8,12
8,12
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
Opasok je tvarovaný tak, aby v časti spevňujúcej chrbát dosahoval šírky 6" a smerom k bokom sa postupne zužuje na šírku 3,5" a v oblasti brucha sa opäť postupne rozširuje až na šírku 5". Toto tvarovanie sa presne prispôsobuje vašemu trupu a okrem základného predpokladu kladeného na opasek &ndash. teda spevnenie chrbta pri cvičení, zaisťuje tento opasok úplnú voľnosť pohybu.

Do jadra opasku sú vložené špeciálne tvarované gumové pásy rozmiestené tak, aby zaisťovali podstatné zvýšenie pevnosti opasku a zníženie jeho deformácií pri cvičení. Táto technológia (RBS) prináša výrazne lepšie spevnenie a oporu chrbta pri cvičení s veľmi vysokými záťažami pri zachovaní všetkých vynikajúcich vlastnostiach syntetických opaskov. Opasok je doplnený komfortným odvetrávaním pre odvod vyprodukovaných pár a zabránenie potenia sa v priebehu cvičení (AF).

Vzhľadom k celkovo nízkej hmotnosti opasku a použitému tvarovaniu Body Conform môžete tento opasok nosiť v priebehu celého cvičenia, bez toho aby ste ho museli na niektoré cviky odkladať. Tento opasok svojimi parametrami plne nahradzuje klasické 4" kožené alebo sandwichové opasky a vzhľadom k svojmu tvarovaniu a dokonale presnému uzatváraniu nezávislom na rozmiestnení tŕňov a dier v opasku, sa stávajú tieto opasky stále populárnejšími a v dnešnej dobe je prakticky používa celá svetová kulturistická špička.
Uzáver: Suchý zips dlhý 35 cm zaisťujúci presné a pevné stiahnutie opasku podľa vašich požiadavkov.Veľkosť opasku - Obvod pásu

XS 62-78 cm
S72-88 cm
M 82-98 cm
L 92-108 cm
XL 98-112 cm
XXL 102-1118 cm

Z vašich dotazov