Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

NUTREND na galavečeri handiCUP

NUTREND na galavečeri handiCUP

Dátum:2.12.2014

November je už tradične zasvätený cyklistike handicapovaných. Slávnostný galavečer handiCUP tento rok prebehol v prestížnych priestoroch Centra pohybovej medicíny, kde boli vyhlásení najlepší handicapovaní cyklisti série Českého pohára - a to v kategóriách horskej cyklistiky a cestného handbike.

Galavečer začal dlhoročný sponzor Čiernych koní, Andrej Babiš, ktorého potom na pódiu vystriedal Marek Eben, Božena Jirků, Soňa Kodetová a Eva Čížkovská, ktorí za podpory tradičných moderátorov Tomáša Hauptvogela a člena NUTREND Teamu Jiřího Ježka pokrstili kalendár Čiernych koní na rok 2015.

Potom Andrea Brzobohatá a Marek Eben odovzdali šek štvorročnej Káji na vakcínu proti meningokokom.

Na prítomných potom čakala spomienka na prebehnutomturné, Tour4change, za prítomnosti hudobnej skupiny NEBA a moderátora podujatia Petra Kutheila. Petr Kutheil, spoločne s Tomášom asi tiež veľké Pouchom, vydražili špeciálny dres v limitovanej edícii 1ks na rok 2015 za 45 000 Sk. Majiteľom tohto exkluzívneho dresu Gold edition sa stal Richard Havlík, ktorý je dlhoročným členom cyklistického teamu a sponzorom Čiernych koní.

Diskusia