Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

NUTREND HYDRO WHEY

NUTREND HYDRO WHEY

Dátum:13.10.2017

Izolát natívnej srvátkovej bielkoviny je považovaný za jeden z najvýhodnejších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale tiež využiteľnosti.

Pokiaľ sa taká bielkovina podrobí čiastočnej enzymatickej hydrolýze, vznikne mimoriadne kvalitný produkt, pre obnovu svalových vlákien po náročnej fyzickej aktivite a hlavne potrebný svalový rast. Rýchlosť vstrebávania aminokyselín v tráviacom trakte je podľa klinických štúdií pri bežných izolátoch približne rovnaký, ako pri hydrolyzovaných proteínoch. Dôležité je však porovnanie inzulínovej reakcie v týchto štúdiách, kedy hydrolyzáty spustia výrazne vyššiu produkciu inzulínu v tele ako bežné proteíny. Pretože je inzulín považovaný za jeden z najsilnejších anabolických hormónov, významne sa tak podiela na syntéze svalstva. Práve na túto reakciu spojenú so svalovým rastom je produkt HYDRO WHEY od spoločnosti Nutrend zameraný a vďaka unikátnemu zloženiu predlžuje dobu tejto reakcie.

Hlavnú surovinu unikátneho produktu HYDRO WHEY predstavuje práve zmieňovaný hydrolyzovaný izolát natívnej srvátkovej bielkoviny, ktorým je značkový HydrovonTM od spoločnosti Glanbia. Ten vďaka šetrnej hydrolýze nestráca na svojej biologickej hodnote a vyniká skvelým aminokyselinovým spektrom. V porovnaní s väčšinou ostatných srvátkových proteinov na trhu má podľa tabuliek WHO vyššie aminokyselinové skóre. Vyššie skóre sa dá dosiahnuť napríklad proteínovou zmesou, ale tiež príde k predĺženiu vstrebateľnosti a to nie je vždy úplne žiadúci jav.
 
Produkt HYDRO WHEY je tiež zameraný na minimalizáciu nepriaznivých reakcií spojených s konzumáciou tohto hydrolyzátu pre osoby citlivé na laktózu. Významnú pomoc predstavuje enzým kyslej laktázy na trhu uvedenej pod názvom Tolerase® L. Tá pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu) i v prostredí tráviaceho traktu, ktorý je pre bežný enzým laktázy nepriaznivý. Zatiaľ čo bežný enzým laktáza potrebuje ideálne prostredie okolo pH 6,4 (považované za neutrálne) a v žalúdku dochádza k jej inaktivácii, Tolerase® L pracuje aj vo výrazne kyslejšom prostredí, ktoré zodpovedá aj  týmto podmienkam.
 
HYDRO WHEY poteší aj všetkých športovcov, ktorí práve rieši aj obdobie diéty, pretože obsahuje 80% najlepšej bielkoviny a
nulové množstvo cukru s výnimkou prirodzene sa vyskytujúceho. K podpore diétneho režimu prispieva
Aj obsiahnutý chrom, ktorý pomáha telu lepšie pracovať s glukózou a tiež prispieva k metabolizmu všetkých makronutrientov. V receptúre produktu HYDRO WHEY sú použité výhradne prírodné farbivá a skvelá chuť tomuto produktu dodáva obľúbená stévia a sukralóza.
 
Myslíš si, že už ťa pri Nutrende nič neprekvapí? Tak vyskúšaj nový HYDRO WHEY!
 
Mimoriadna stráviteľnosť spĺňa potreby všetkých športovcov, ako na amatérskej rovine, tak aj najnáročnejších profesionálov z ktorejkoľvek športovej oblasti. Ktokoľvek bude potrebovať prvotriedny produkt s vysokým obsahom ľahko stráviteľnej bielkoviny, má teraz k dispozícii nový HYDRO WHEY! Ide veľmi ľahko rozmiešať v čistej vode za použitia šejkra Nutrend.
 

Diskusia