Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

NOVINKA PROTEIN PORRIDGE

NOVINKA PROTEIN PORRIDGE

Dátum:24.1.2018

Zdroj kvalitných bielkovín a sacharidov - to je najnovší produkt od spoločnosti NUTREND pre všetkých, kto žije aktívnym a zdravým životným štýlom.

Už dlhší čas je ovsená kaša najčastejšou voľbou raňajkovej potraviny medzi zástancami takzvaného zdravého životného štýlu.
 
Všeobecne je považovaná za zdravú formu stravy, ktorá nasýti a dodá vhodnú formu energie na dlhšiu dobu. Ovsené vločky sú nielen skvelou formou energie, ale tiež obsahujú vlákninu, ktorá je veľmi prospešná pre náš tráviaci trakt. Ovsené vločky je tiež možné považovať za prirodzený zdroj rastlinnej bielkoviny, na ktorú by sa z hľadiska zdravého stravovania nemalo zabúdať. Hlavne kvôli týmto dôvodom tvorí bezlepkové ovsené vločky spĺňajúce podmienky pre bezlepkovú potravinu, základ pre súčasnú novinku od spoločnosti Nutrend s názvom PROTEIN PORRIDGE.
 
Pretože je v dnešnej dobe prikladaný veľký význam bielkovinám a o poznanie častejšie sú zaradené v jedálničku väčšiny športovcov, doplnili sme PROTEIN PORRIDGE o kvalitnú mliečnu bielkovinu, ktorá v produkte predstavuje predovšetkým veľmi považovaný izolát mliečnych bielkovín. Tento poskytuje frakcie bielkovín kazeínu aj bielkovín srvátky. Celkové množstvo proteínu v kaši je 30% a táto hodnota patrí medzi podobnými výrobkami k tým najvyšším na trhu.
 
Dôležité je povedať, že v kaši nenájdete umelé sladidlá! Jedná sa o čisto prírodný produkt dosladený len ovocným cukrom - fruktózou a kokosovým cukrom. Obe tieto prírodné sladidlá sa radia medzi potraviny s nízkym glykemickým indexom, ktoré nespôsobujú nárazový vzostup glukózy v krvi, a preto sú veľmi obľúbené u zastáncov zdravej výživy.
 
PROTEIN PORRIDGE od spoločnosti NUTREND je naviac obohatená o vitamín K2 a vitamín D. Oba tieto vitamíny sú spoločne potrebné pre pevnosť kostí, ďalej pre normálny rast a vývoj kostí u detí. Vitamín D sa okrem iného podieľa aj na lepšom vstrebávaní vápniku, ktorý je v PROTEIN PORRIDGE vo veľkom množstve zastúpený.
Pre koho je PROTEIN PORRIDGE vhodná?
 
Predovšetkým pre všetkých zástancov zdravého životného štýlu, ktorí hľadajú vhodnú alternatívu plnohodnotných raňajok, bohatej presnidávky, prípadne popoludňajšej desiaty s dostatočným odstupom od prípadnej fyzické aktivity.

Diskusia