Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

NEZABÚDAJ NA PITNÝ REŽIM

UNISPORT je mierne mineralizovaný hypotonický športový nápoj, UNISPORT je najpredávanejší športový nápoj. Je obohatený o funkčné látky, ako sú L-karnitín, L-alanín a taurín. Teraz v akciovom balení UNISPORT 1 l + UNISPORT 0,5 L vo výhodnej cene.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
UNISPORT 1 l + UNISPORT 0,5 l
nie je skladom
17,20
17,20
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
UNISPORT je nápoj hypotonický, (tzn. Hypoosmolálny - 185 mmol / l pri pomere 1:50 ) a tým umožňuje prakticky neobmedzenú konzumáciu nápoja, a to ako pred, tak v priebehu fyzickej záťaže, ale aj v období zotavenia.
UNISPORT je určený pre:
podporu kvalitného pitného režimu počas dňa. Dopĺňanie tekutín pred fyzickou aktivitou, počas nej a po jej skončení.
Z 1000 ml nápojového koncentrátu urobíte až 70 l hotového hypotonického nápoja.
UNISPORT 1 L - Príchuť pomaranč: cukor, regulátor kyslosti kyselina citrónová, emulzia pomaranč (slnečnicový olej, aróma, farbivá E-160a, E-160e, E-161b), voda, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.
 
UNISPORT 0,5 L - Príchuť cherry: cukor, regulátor kyslosti kyselina citrónová, voda, aróma, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, farbivo E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.
 
https://www.winsk.sk/unisport-d12525.htm
Balenie obsahuje:
Unisport 1 l - pomaranč + Unisport 0,5 L - višňa 

Z vašich dotazov