Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

NAKŔM SVALY PO TRÉNINGU

HYDRO WHEY je izolát natívnej srvátkovej bielkoviny a je považovaný za jeden z najvýhodnejších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti. Produkt obsahuje chróm k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a vitamín B3 k oddialeniu únavy a vyčerpania. Ďalej obsahuje značkovú surovinu Tolerase ™L, ktorá pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu). V akciovom balíčku ho ponúkame spoločne s glutamínom pre doplnenie tejto aminokyseliny nie len po náročnej fyzickej aktivite.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
HYDRO WHEY, čokoláda
< 10
59,70
59,70
ks
HYDRO WHEY, jahoda
< 10
59,70
59,70
ks
HYDRO WHEY, vanilka
nie je skladom
59,70
59,70
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
HYDRO WHEY je obohatený o:

Tolerase®L
kyslá forma laktázy, ktorá pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu)
chróm
prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov
prispieva udržanie normálnych hladín glukózy v krvi
vitamín B3
prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
Prvotriedny a značkový hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny Hydrovon ™, ktorý vďaka šetrnej hydrolýze nestráca na svojej
biologickej hodnote a vyniká skvelým aminokyselinovým spektrom.

Ďalšiu značkovú surovinu v tomto produkte predstavuje Tolerase®L. Jedná sa o kyslú formu enzýmu laktázy, ktorý pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu) aj v prostredí tráviaceho traktu, ktoré je pre bežný enzým laktázy nepriaznivé.

HYDRO WHEY obsahuje 80% prvotriednej bielkoviny a nulové množstvo cukrov s výnimkou prirodzene sa vyskytujúcich. K sfarbeniu produktu sú použité výhradne prírodné farbivá a skvelú chuť mu dodáva iba stévia a sukralóza.

Produkt HYDRO WHEY vyniká mimoriadnou stráviteľnosťou a spĺňa potreby všetkých športovcov, ako na amatérskej rovine, tak aj najnáročnejších profesionálov z ktoréhokoľvek športového odvetvia.

Ktokoľvek bude potrebovať prvotriedny produkt s vysokým obsahom ľahko stráviteľnej bielkoviny, má teraz k dispozícii HYDRO WHEY!

Možno veľmi ľahko rozmiešať v čistej vode za použitia šejkra Nutrend.

Srvátkový proteínový hydrolyzát pre doplnenie kvalitnej a dobre stráviteľnej bielkoviny v priebehu dňa.

Odporúčané dávkovanie: dávku 40 g rozmiešajte v 240 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 2 porcie denne, medzi jedlami. Maximálna denná dávka je 80 g.

Použitie:
16 g = 1 odmerka pri príchuti vanilka a jahoda.
18 g = 1 odmerka pri príchuti čokoláda.
Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v šejkri. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Upozornenie: Ochutený nealkoholický nápoj obohatený, sa sladidlami. Vhodný najmä pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 
GLUTAMINE, 500 g je určený pre reguláciu rovnováhy bielkovín v organizme, udržanie pozitívnej dusíkovej bilanice.
Čistá, voľná forma L-glutamínu
Odporúčané dávkovanie produktu GLUTAMINE:
tréningové dni: základná denná dávka je 5 g (2 zarovnané kávové lyžičky) po tréningu.
Ďalšiu dávku 5 g môžete zaradiť večer pred spaním alebo 30 – 60 minút pred tréningom.
Netréningové dni: môžete zaradiť pauzu alebo pokračovať v pravidelnom dávkovaní a to 2x denne 5 g.
Poslednú dávku použite večer pred spaním.
Pre zvýšenie efektívnosti odporúčame používať v mesačných cykloch – mesiac užívajte a ďalší mesiac zaraďte pauzu.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Použitie: podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v športovom nápoji. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 4 mesiacov.
Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 
 
HYDRO WHEY zloženie:
Príchuť vanilka: 94% hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), aróma, stabilizátory akáciová a xantánová guma, emulgátor sójový lecitín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, farbivo beta-karotén. Alergény sú zvýraznené v zložení.
Príchuť jahoda: 94% hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, aróma, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), stabilizátory akáciová a xantánová guma, emulgátor sójový lecitín, koncentrát z červenej repy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy. Alergény sú zvýraznené v zložení.
Príchuť čokoláda: 90% hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), kakao, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), aróma, stabilizátory akáciová a xantánová guma, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy. Alergény sú zvýraznené v zložení.
 
GLUTAMINE - zloženie:
L-Glutamín.
Nutričné hodnoty produktov nájdete: 
HYDRO WHEY: https://www.winsk.sk/hydro-whey-d15314.htm
GLUTAMINE, 500 g: https://www.winsk.sk/glutamine-d12502.htm 
Akciový balíček obshauje:
HYDRO WHEY, 1800 g + GLUTAMINE, 500 g 

Z vašich dotazov