Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

NAKŔM SVALY PO TRÉNINGU

HYDRO WHEY je izolát natívnej srvátkovej bielkoviny a je považovaný za jeden z najvýhodnejších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti. Produkt obsahuje chróm k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a vitamín B3 k oddialeniu únavy a vyčerpania. Ďalej obsahuje značkovú surovinu Tolerase ™L, ktorá pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu). V akciovom balíčku ho ponúkame spoločne s glutamínom pre doplnenie tejto aminokyseliny nie len po náročnej fyzickej aktivite.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
HYDRO WHEY, čokoláda
nie je skladom
59,70
59,70
ks
HYDRO WHEY, jahoda
nie je skladom
59,70
59,70
ks
HYDRO WHEY, vanilka
nie je skladom
59,70
59,70
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
HYDRO WHEY je obohatený o:

Tolerase®L
kyslá forma laktázy, ktorá pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu)
chróm
prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov
prispieva udržanie normálnych hladín glukózy v krvi
vitamín B3
prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
Prvotriedny a značkový hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny Hydrovon ™, ktorý vďaka šetrnej hydrolýze nestráca na svojej
biologickej hodnote a vyniká skvelým aminokyselinovým spektrom.

Ďalšiu značkovú surovinu v tomto produkte predstavuje Tolerase®L. Jedná sa o kyslú formu enzýmu laktázy, ktorý pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu) aj v prostredí tráviaceho traktu, ktoré je pre bežný enzým laktázy nepriaznivé.

HYDRO WHEY obsahuje 80% prvotriednej bielkoviny a nulové množstvo cukrov s výnimkou prirodzene sa vyskytujúcich. K sfarbeniu produktu sú použité výhradne prírodné farbivá a skvelú chuť mu dodáva iba stévia a sukralóza.

Produkt HYDRO WHEY vyniká mimoriadnou stráviteľnosťou a spĺňa potreby všetkých športovcov, ako na amatérskej rovine, tak aj najnáročnejších profesionálov z ktoréhokoľvek športového odvetvia.

Ktokoľvek bude potrebovať prvotriedny produkt s vysokým obsahom ľahko stráviteľnej bielkoviny, má teraz k dispozícii HYDRO WHEY!

Možno veľmi ľahko rozmiešať v čistej vode za použitia šejkra Nutrend.

Srvátkový proteínový hydrolyzát pre doplnenie kvalitnej a dobre stráviteľnej bielkoviny v priebehu dňa.

Odporúčané dávkovanie: dávku 40 g rozmiešajte v 240 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 2 porcie denne, medzi jedlami. Maximálna denná dávka je 80 g.

Použitie:
16 g = 1 odmerka pri príchuti vanilka a jahoda.
18 g = 1 odmerka pri príchuti čokoláda.
Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v šejkri. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Upozornenie: Ochutený nealkoholický nápoj obohatený, sa sladidlami. Vhodný najmä pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 
GLUTAMINE, 500 g je určený pre reguláciu rovnováhy bielkovín v organizme, udržanie pozitívnej dusíkovej bilanice.
Čistá, voľná forma L-glutamínu
Odporúčané dávkovanie produktu GLUTAMINE:
tréningové dni: základná denná dávka je 5 g (2 zarovnané kávové lyžičky) po tréningu.
Ďalšiu dávku 5 g môžete zaradiť večer pred spaním alebo 30 – 60 minút pred tréningom.
Netréningové dni: môžete zaradiť pauzu alebo pokračovať v pravidelnom dávkovaní a to 2x denne 5 g.
Poslednú dávku použite večer pred spaním.
Pre zvýšenie efektívnosti odporúčame používať v mesačných cykloch – mesiac užívajte a ďalší mesiac zaraďte pauzu.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Použitie: podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v športovom nápoji. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 4 mesiacov.
Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 
 
HYDRO WHEY zloženie:
Príchuť vanilka: 94% hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), aróma, stabilizátory akáciová a xantánová guma, emulgátor sójový lecitín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, farbivo beta-karotén. Alergény sú zvýraznené v zložení.
Príchuť jahoda: 94% hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, aróma, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), stabilizátory akáciová a xantánová guma, emulgátor sójový lecitín, koncentrát z červenej repy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy. Alergény sú zvýraznené v zložení.
Príchuť čokoláda: 90% hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), kakao, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), aróma, stabilizátory akáciová a xantánová guma, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy. Alergény sú zvýraznené v zložení.
 
GLUTAMINE - zloženie:
L-Glutamín.
Nutričné hodnoty produktov nájdete: 
HYDRO WHEY: https://www.winsk.sk/hydro-whey-d15314.htm
GLUTAMINE, 500 g: https://www.winsk.sk/glutamine-d12502.htm 
Akciový balíček obshauje:
HYDRO WHEY, 1800 g + GLUTAMINE, 500 g 

Z vašich dotazov