Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

N1 SHOT - V NOVOM ZLOŽENÍ A STÁLE PO RUKE

N1 SHOT - V NOVOM ZLOŽENÍ A STÁLE PO RUKE

Dátum:11.1.2017

Už ste sa zoznámili s mimoriadnym stimulantom N1? Už ste spoznali jeho silu? Mali ste tu možnosť s jeho pomocou absolvovať tréning? Pokiaľ áno, tak veríme, že sa k nemu zase radi vrátite.

Vďaka pozitívnym ohlasom, ktoré sme od vás zaznamenali, myslíme si že sa nám v tejto oblasti športovej výživy podarilo vykročiť správnym smerom.
 
Zaregistrovali sme však aj vaše otázky na pravidelné a dlhodobé užívanie v súvislosti s obsahom kreatínu. O tejto dusikatej organickej kyseline je medzi športovcami rozšírené, že by jeho užívanie nemalo byť dlhodobé a po určitej dobe by sa mal zo suplementácie vysadiť. Pretože vnímame všetky vaše reakcie a pripomienky, zamysleli sme sa nad úpravou zloženia pre tých z vás, ktorí z rôznych dôvodov nechcú priamo používať kreatín, prípadne sú práve vo fáze spomínanej kreatínovej pauzy.
 
Ďalšiu požiadavkou, ktorú sme od vás zaregistrovali, bolo vytvorenie formy stimulantu, ktorý si športovec môže priniesť priamo na športovisko a použiť bez nutnosti nejakej prípravy.
 
Spojením oboch vašich požiadaviek vznikla myšlienka, vytvoriť účinnú formu pre-workoutu v podobe praktických shotov, bez nutnosti nejakého miešania s vodou v šejkri. Na miesto kreatínu bola použitá zmes účinných látok, ktoré tiež dokážu podporiť výkon, ale na rozdiel od kreatínu sú v tekutine stabilné.
 
Z účinných látok sme pri produkte N1 SHOT použili beta alanín, L-arginín, kofeín, DMAE, guaranu, ktorá podporuje fyzickú aj psychickú vitalitu a odďaľuje únavu. Tiež tu nájdete cholín, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu tukov, podporuje funkciu obličiek, kognitívne a mozgové funkcie. Oproti pôvodnej instantnej forme N1 tu nájdeme tiež extrakt zo zeleného čaju s obsahom L-theanínu, glukuronolakton, alebo všeobecne známejší taurín.
 
Aby sme sa presvedčili o správnom zložení, nechali sme aj tentokrát N1 SHOT otestovať našimi vrcholovými športovcami. Zaujíma vás, aký bol výsledok?
Proste skvelý!
 
Vyskúšajte tento pre-workout ve forme shotu a presvedčte sa sami. Pocítite silu, napumpovanie a mimoriadnu stimuláciu. Ak už preferujete akýkoľvek šport, N1 SHOT je pre vás tou správnou voľbou.

Diskusia