Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

MEGA SVALY

Zabezpeč pre svoje svaly mega dávku proteínu s pomocou 100% WHEY PROTEINU, ktorý je zložený z najlepších zdrojov ultra-filtrovaného WPC (srvátkového proteínového koncentrátu) a CFM WPI (srvátkového proteínového izolátu).
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
biela čokoláda + kokos
nie je skladom
29,90
29,90
ks
biscuit
nie je skladom
29,90
29,90
ks
čokoláda+kakao
nie je skladom
29,90
29,90
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
Jedná sa o 80% bielkovinu, ktorá je ľahko rozpustná. Produkt má výbornú rozpustnosť a skvelú chuť.
  • 77% proteín
  • 5 g BCAA v každej dávkeinstantizovaný srvátkový proteín (WPC, WPI)
  • skvelá chuťvýborná rozpustnosť
100% WHEY PROTEIN je určený:
 - pre silovo zameraných športovcov kladúcich dôraz na vysoký denný príjem kvalitnej bielkoviny
 - pre budovanie svalovej hmoty pre redukčné diéty, prípadne aj ketogénne diéty
 - pre vegetariánov na doplnenie chýbajúcich živín
 
Odporúčané dávkovanie produktu 100% WHEY:
 - dávku 30 g rozmiešajte v 140 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 3 porcie denne, medzi jedlami.
 
Použitie produktu 100% WHEY:
 - 15 g = 1 odmerka. Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v šejkri. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.
 
Upozornenie: So sladidlami, vhodné najmä pre športovcov.
Nie je určené pre deti do 3 rokov! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
100% WHEY PROTEIN príchuť čokoláda + kakao: 62% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý), 29% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), kakao, pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), stabilizátory akáciová a xantánová guma , protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, aróma. Výrobok obsahuje alergény laktózu a sóju.
 
100% WHEY PROTEIN príchuť biscuit: 71% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý), 26% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), pšeničná vláknina (neobsahuje glutén), stabilizátory akáciová a xantánová guma, aróma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy. Výrobok obsahuje alergény laktózu a sóju. 
 
100% WHEY PROTEIN príchuť biela čokoláda + kokos: 67 % srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitín a protihrudkujúca látku fosforečnan vápenatý), 28 % srvátkový proteinový izolát (obsahuje sójový lecitin), bezgluténová pšeničná vláknina, aróma, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykosidy.

Alergény sú zvýraznené v zložení!  
 
Nutričné hodnoty 100% WHEY PROTEIN, čokoláda + kakao/biscuit/biela čokoláda + kokos viď:
Balenie obsahuje:
100% WHEY PROTEIN, 1x2250g (čokoláda + kakao/biscuit/biela čokoláda + kokos) 

Z vašich dotazov