Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

LETNÉ OLYMPIJSKÉ HRY RIO DE JANEIRO 2016 a WIN - NUTREND

LETNÉ OLYMPIJSKÉ HRY RIO DE JANEIRO 2016 a WIN - NUTREND

Dátum:23.8.2016

RIO DE JANEIRO 5.8. – 21.8.2016 sa uskutočnili už XXXI. letné olympijské hry. Tento ročník najprestížnejšieho športového podujatia hostila Latinská Amerika v RIO DE JANEIRO

Na tohtoročných LOH v RIU naši športovci, reprezentanti, olympionici podávali výkony pri ktorých často krát siahali na dno svojich síl. Slovensko vybojovalo celkovo 37. miesto podľa počtu získaných medailí.
 
MEDAILOVÉ UMIESTNENIA SVK TÍMU:
 
Atletika: 1.miesto – Matej Tóth
Rýchlostná kanoistika: 2.miesto – T.Linka, D.Myšák, J.Tarr, E.Vlček
Vodný slalom, C2: 1.miesto – Peter Škantár, Ladislav Škantár
Vodný slalom, C1: 2.miesto – Matej Beňuš
 
Okrem krásnych medailových umiestnení našich športovcov netreba zabúdať ani na perfektné výkony ostatných reprezentantov, ktorí podali svoje životné maximum a aj keď sa im nepodarilo vybojovať medailu, svoje osobné športové víťazstvo si z LOH v RIU domov odviezli. Zvíťazili sami nad sebou čo je často krát viac ako výhra cenného kovu.
Týmito športovcami sú určite Marcel Lomnický, Richard Varga, Martina Kohlová, Lucia Klocová, Barbora Balážová, Anna Karolína Schmidlová, Peter Sagan a mnoho ďalších, ktorým za ich bojovnosť a skvelé športové výkony patrí obrovský obdiv.
 
Touto cestou by sme v mene celého tímu firmy WIN – výhradného distribútora značky NUTREND na Slovensku chceli poďakovať a pogratulovať všetkým reprezentantom za ich silu, vytrvalosť a bojovnosť, ktorú ukázali na tohtoročných LOH v RIO DE JANEIRO 2016.
 


   Tím WIN – šport je naša motivácia

Diskusia