Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

FLEXIT - Ako uľaviť boľavým kĺbom

FLEXIT - Ako uľaviť boľavým kĺbom

Dátum:7.11.2016

FLEXIT GOLD DRINK je skvelý instantný nápoj, vďaka deviatim účinným látkam, ich mimoriadnou kombináciou, ale aj vďaka ich vysokému množstvu, dosiahnuje ideálny nutričný i fyziologický efekt.

Kto sa snaží uľaviť boľavým kĺbom a hľadá nejakého pomocníka pre svoj pohybový aparát, zistí, že na trhu je v súčasnosti veľké množstvo kĺbových prípravkov sľubujúcich zázračné uzdravenie. Niektoré z nich sú ponúkané v podobe instantných nápojov, iné vo forme kapsúl a občas sa nájde aj výrobok vo forme mäkkých cukríkov a podobne. 
 
Vybrať si medzi tak veľkou škálou výrobkov je veľmi ťažké, obzvlášť pokiaľ výrobca sľubuje až zázračný účinok. Tí z vás, ktorí sa orientujú medzi účinnými látkami, dokážu rozlíšiť produkty obsahujúce placebo, alebo len minimum účinných látok a vytvoria si jedného či dvoch favoritov, ktorých pravidelne používajú.
 
Spoločnosť Nutrend pevne verí, že práve nový FLEXIT GOLD DRINK je skvelý instantný nápoj, ktorý sa medzi svojich favoritov iste zaradí. Vďaka deviatim účinným látkam, vynikajúcimi nielen svojou mimoriadnou kombináciou, ale aj vďaka ich vysokému množstvu, dosiahnete ideálny nutričný i fyziologický efekt.
 
Pokiaľ si uvedomíme fakt, že naša telesná bielkovina je tvorená 30% kolagénu, je celkom na mieste sa snažiť o jeho pravidelnú obnovu. Väčšina kolagénu je obsiahnutá v našej koži, ale kolagén sa tiež zúčastňuje životne dôležitých funkcií všetkých systémov, orgánov a tkanív. Je tiež hlavnou zložkou všetkých väzov, šliach, kostí a nechtov. Spoločnosť Nutrend  vo svojom výrobku FLEXIT GOLD DRINK používa špeciálne rybie kolagénové peptidy Naticol® produkované enzymatickou hydrolýzou, ktoré vynikajú svojou nízkou molekulárnou hmotnosťou - tzn. nízka molekulárna hmotnosť = lepšia vstrebateľnosť. Rozhodnutie, či siahnete po hovädzej, či bravčovej želatíne, alebo si vyberiete špeciálne rybie kolagénové peptidy Naticol®, je len na vás, ale veríme, že sa rozhodnete správne.
 
Ďalšou účinnou látkou v produkte FLEXIT GOLD DRINK je dostatočné množstvo vitamínu C, ktorý má ako jediný Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA) udelený status nielen podpory imunity, ale tiež podpory tvorby kolagénu pre normálnu funkciu ciev, kostí, chrupavky, ďasien a kože v našom tele.
 
Ako sme sa zmienili na začiatku, tak FLEXIT GOLD DRINK obsahuje celkom deväť účinných látok. Medzi ne zaraďujeme i extrakt z rastliny boswellia serrata, ďalej glukosamín sulfát, chondroitín sulfát a  methylsulfonylmethan (MSM), ktoré obsahujú organicky viazanú síru a kyselinu hyaluronovú a vitamín B6 a vitamín D.
 
Keď si uvedomíme, že naše telo nie sú iba kosti alebo svaly a že celý náš pohybový aparát je priamo závislý na funkčných kĺboch, pochopíme nutnosť starostlivosti o celý pohybový aparát. Zapamätajme si, že na naše telo neustále pôsobí gravitácia, a keď to spojíme s nadváhou alebo s náročnou fyzickou aktivitou alebo nevhodným životným štýlom, máme tu predpoklad kĺbnych zápalov alebo dokonca úrazov. Mimo vhodnej úpravy stravovacích návykov je dobré užívať aj úplne nový doplnok stravy FLEXIT GOLD DRINK, ktorý je určený práve pre intenzívne trénujúcich športovcov ale tiež pre aktívnych ľudí po úrazoch či pri ťažkostiach pohybového aparátu.

Diskusia