Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

CREATINE MONOHYDRATE

CREATINE MONOHYDRATE je 100 % čistá forma jedného z najobľúbenejších suplementov pre zvýšenie svalovej sily. Vysoko funkčný a efektívne využiteľný kreatín v práškovej konzistencii vhodný pre športovcov, ktorí začínajú s používaním kreatínov.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
bez príchuti
> 10
10,80
10,26
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
Vyskúšajte 100 % čistý CREATINE MONOHYDRATE. Účinnosť kreatínu je preverená mnohými relevantnými štúdiami! Vyskúšajte ho tiež vy a doplňte svoj tréning o 100 % čistý CREATINE MONOHYDRATE!

CREATINE MONOHYDRATE je určený pre: športovcov, ktorí sa usilujú o zvýšenie svalovej sily

Odporúčané dávkovanie produktu CREATINE MONOHYDRATE: Tréningové dni: základná denná dávka je 5 g (2 zarovnané kávové lyžičky) po tréningu. Netréningové dni: netréningové dni použite 5 g ráno. Pravidelne dávkujte 4 týždne, potom zaraďte 4-6 týždňov pauzu. Používajte vždy v kombinácii so sacharidmi (napr. spoločne s gainerom, zaistíte tak lepšiu využiteľnosť a efektívnosť). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Použitie: podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte v športovom nápoji. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 4 mesiacov.

Výživový doplnok pre športovcov.
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Vyskúšajte tiež:

NUTREND TIP
Rozpustite odporúčanú dávku produktu spoločne s MASS GAIN a celé vypite po skončení tréningu. Pre väčšiu efektívnosť odporúčame používať CREATINE MONOHYDRATE v tzv. kreatínových cykloch - 4 týždne pravidelne používajte každý deň a potom zaraďte minimálne 4-6 týždňov pauzu. Kreatínové cykly odporúčame nasledovať pri všetkých kreatínových produktoch.
CREATINE MONOHYDRATE - zloženie:
kreatín monohydrát
CREATINE MONOHYDRATE - nutričné hodnoty:
 
100 g Dávka – 5 g
Energetická hodnota 0 kJ/ 0 kcal 0 kJ/ 0 kcal
Tuky 0 g 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
   z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 0 g 0 g
Kreatín monohydrát 100 g 5 g
Balenie CREATINE MONOHYDRATE:
  • 300 g
Počet balení v kartóne:
  • 6 ks

Články

Kreatin a jeho funkce v organismu

Kreatin a jeho funkce v organismu

Co je kreatin? Jaká je jeho úloha a jaký má význam v našem organismu?

komentáre VIAC

Články

Kreatin a jeho funkce v organismu

Kreatin a jeho funkce v organismu

Co je kreatin? Jaká je jeho úloha a jaký má význam v našem organismu? Jaká je jeho potřeba a jaký je jeho metabolismus? To vše jsou otázky, na které je třeba odpovědět dříve, než se rozhodneme kreatin jako doplněk výživy brát. Odpovědi najdete v našem seriálu o kreatinu, jehož první část vám teď nabízíme.

Komentáre VIAC

Z vašich dotazov