Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

CHÝBA VÁM ENERGIA PRI TRÉNINGU?

CHÝBA VÁM ENERGIA PRI TRÉNINGU?

Dátum:21.6.2016

Chcete zažiť naozajstnú silu a skvelý výkon počas celej dĺžky cvičenia? Tak teraz zbystrite pozornosť!

Z laboratória spoločnosti Nutrend prichádza úplne nový produkt, ktorý v našom portfóliu doposiaľ chýbal. Je úplne jedno, či sa venujete silovej aktivite, alebo preferujete skôr vytrvalostný výkon.
 
Máme pre všetkých športovcov zdroj novej sily, novej energie a hlavne skvelého pocitu z vykonaného tréningu.
 
Tento predpokladaný nový líder medzi produktami, v sebe nesie mimoriadnu zmes účinných látok pre adaptáciu tela pre náročnú fyzickú záťaž. Kombinácia obsiahnutých látok dokáže ideálne stimulovať myseľ a oddialiť pálenie v pracujúcom svalstve. Na rozdiel od iných produktov podobného charakteru dodáva energiu počas celej dĺžky aktivity a dokonca aj v prípade, že aktivita presahuje 120 minút. Tento produkt pred vami úspešne otestovali naši aj zahraniční športovci, a to nielen z teamu Nutrend. Vďaka ich mimoriadne kladnej reakcii a súčasnému záujmu o ďalšie používanie tohoto produktu si vám dovoľujeme s hrdosťou predstaviť nový pre-workout, ktorý prichádza na trh pod názvom N1.
 
Väčšina účinných látok v N1 dosahuje maxima, ktoré povoľuje legislatíva. Napriek tomu produkt N1 pre-workout svojou kombináciou účinných látok športovcovo telo nestresuje, ale práve naopak prehlbuje jeho fyzický výkon, zvyšuje intenzitu cvičenia a odďaľuje vnímanie fyzickej námahy.
 
Medzi účinnými látkami tu nájdeme dva druhy kreatínu, beta-alanín, citrulín malát, arginín alfa-ketoglutarát, kofein, L-tyrosín, vitamín C, DMAE (dimethylaminoethanol) a Bioperin. 
 
Naprieč všetkými športami (a CROSS ALL FITNESS) sa objaví uplatnenie tohto produktu a spolu s NUTREND Teamom sa tešíme na to, ako vás jeho účinok prekvapí.

Diskusia