Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

ARGININE

L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, ktorá umožňuje lepší prenos živín v organizme. Prítomnosť L-arginínu pozitívne ovplyvňuje prirodzenú produkciu rastového hormónu.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
bez príchuti
> 10
16,20
15,40
ks
 • Opis
 • Zloženie
 • Nutričné hodnoty
 • Balenie
 • Alternatívy
 • Parametre
 • Články
ARGININE je ideálnym prostriedkom pre podporu svalového rastu (pozitívne podporuje syntézu bielkovín). Vďaka zlepšenej produkciu rastového hormónu dochádza v tele k zlepšeniu redukcia tukového tkaniva.
 
ARGININE je určený pre: zlepšenie svalového rastu, pre lepší prenos živín, pre intenzívne trénujúcich športovcov.
 • 500 mg v kapsuli
 • účinná forma
Odporúčané dávkovanie produktu ARGININE: užite 2 kapsule 60 minút pred tréningom a 2 kapsule ihneď po tréningu. Denná dávka sú 4 kapsule (2000 mg arginínu). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť.
 
 
 
 

Použitie: podľa odporúčaného dávkovania postupne prehltnite kapsuly a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsuly nehrýzte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

ARGININE zloženie:
L-arginín, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý).
ARGININE nutričné hodnoty:
  100 g 1 kapsusla 4 kapsule
 L-arginín 83 000 mg 500 mg 2 000 mg
 1 kapsula: 600 mg   
 Hmotnosť obsahu baleníia: 72 g   

ARGININE - balenie:
 • 120 kapsúl
Počet balení v kartóne:
 • 20 ks

Články

Kreatin jako doplněk výživy

Kreatin jako doplněk výživy

Přinášíme vám druhou část třídílného seriálu o kreatinech. Tentokrát s

komentáre VIAC

Arginin

Arginin

Jako doplňků výživy se využívá celá řada aminokyselin, které mají svoj

komentáre VIAC

Články

Kreatin jako doplněk výživy

Kreatin jako doplněk výživy

Přinášíme vám druhou část třídílného seriálu o kreatinech. Tentokrát se věnujeme kreatinu a jeho důležitosti jako doplňku stravy. Proč se používá, kdy je jeho použití důležité apod.

Komentáre VIAC

Arginin

Arginin

Jako doplňků výživy se využívá celá řada aminokyselin, které mají svoje specifické funkce – k těm nejznámějším a nejrozšířenějším patří větvené aminokyseliny BCAA (leucin, izoleucin, valin), glutamin - a také arginin. A argininu se dnes ve svém článku věnuje Ing. Jan Smejkal

Komentáre VIAC

Bílkoviny – 3.díl

Bílkoviny – 3.díl

V minulém pokračování jsme si uvedli výhody proteinových produktů při trávení a vstřebávání bílkovin a zvláště při konzumaci jejich enormního množství. Co jsou to vlastně proteinové produkty? Jedná se o přípravky v práškové formě, v kterých se bílkovinná složka pohybuje v rozmezí od 50% do zhruba až 80% bílkovin. Mezi tento typ přípravků zahrnujeme i izoláty s koncentrací bílkovin kolem 90%.

Komentáre VIAC

Z vašich dotazov