Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

ARGININE

L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, ktorá umožňuje lepší prenos živín v organizme. Prítomnosť L-arginínu pozitívne ovplyvňuje prirodzenú produkciu rastového hormónu.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
bez príchuti
> 10
15,90
15,10
ks
 • Opis
 • Zloženie
 • Nutričné hodnoty
 • Balenie
 • Alternatívy
 • Parametre
 • Články
ARGININE je ideálnym prostriedkom pre podporu svalového rastu (pozitívne podporuje syntézu bielkovín). Vďaka zlepšenej produkciu rastového hormónu dochádza v tele k zlepšeniu redukcia tukového tkaniva.
 
ARGININE je určený pre: zlepšenie svalového rastu, pre lepší prenos živín, pre intenzívne trénujúcich športovcov.
 • 500 mg v kapsuli
 • účinná forma
Odporúčané dávkovanie produktu ARGININE: užite 2 kapsule 60 minút pred tréningom a 2 kapsule ihneď po tréningu. Denná dávka sú 4 kapsule (2000 mg arginínu). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť.
 
 
 
 

Použitie: podľa odporúčaného dávkovania postupne prehltnite kapsuly a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsuly nehrýzte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

ARGININE zloženie:
L-arginín, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý).
ARGININE nutričné hodnoty:
  100 g 1 kapsusla 4 kapsule
 L-arginín 83 000 mg 500 mg 2 000 mg
 1 kapsula: 600 mg   
 Hmotnosť obsahu baleníia: 72 g   

ARGININE - balenie:
 • 120 kapsúl
Počet balení v kartóne:
 • 20 ks

Články

Kreatin jako doplněk výživy

Kreatin jako doplněk výživy

Přinášíme vám druhou část třídílného seriálu o kreatinech. Tentokrát s

VIAC

Arginin

Arginin

Jako doplňků výživy se využívá celá řada aminokyselin, které mají svoj

VIAC

Články

Kreatin jako doplněk výživy

Kreatin jako doplněk výživy

Přinášíme vám druhou část třídílného seriálu o kreatinech. Tentokrát se věnujeme kreatinu a jeho důležitosti jako doplňku stravy. Proč se používá, kdy je jeho použití důležité apod.

VIAC

Arginin

Arginin

Jako doplňků výživy se využívá celá řada aminokyselin, které mají svoje specifické funkce – k těm nejznámějším a nejrozšířenějším patří větvené aminokyseliny BCAA (leucin, izoleucin, valin), glutamin - a také arginin. A argininu se dnes ve svém článku věnuje Ing. Jan Smejkal

VIAC

Bílkoviny – 3.díl

Bílkoviny – 3.díl

V minulém pokračování jsme si uvedli výhody proteinových produktů při trávení a vstřebávání bílkovin a zvláště při konzumaci jejich enormního množství. Co jsou to vlastně proteinové produkty? Jedná se o přípravky v práškové formě, v kterých se bílkovinná složka pohybuje v rozmezí od 50% do zhruba až 80% bílkovin. Mezi tento typ přípravků zahrnujeme i izoláty s koncentrací bílkovin kolem 90%.

VIAC

Z vašich dotazov