Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

Andalucía BIKE RACE

Andalucía BIKE RACE

Dátum:2.3.2018

aj so slovákom TOMÁŠOM VIŠŇOVSKÝM. MATOUŠ ULMAN tesne na 4. mieste v 3.etape !!!! Andalucía Bike Race je presne v polovici. Dnešná 3.etapa daždivá a náročná do prevýšenia ... opäť vrátila naše šance do celkového poradia.

Matúš s prehľadom kontroloval celé pretekyčelnú skupinu. Tomáš Višňovský dlho spolupracoval s Matúšom, ale tempu neodolal v najprudšom stúpaní. Časť kopca sa bežala a to nášmu slovenskému pretekárovi príliš nechutí. Inak musím oboch chlapcov pochváliť spolupracovali a išli do etapy s obrovskou chuťou ten nepríjemný včerajšok vymazať. Záverečný špurt Matúš takticky nezvládol, ale presile jazdcov DMT, ktorí zostali v troch len ťažko mohol odolať.
Honza Strož s ťažkým defektom musel čakať na servisné vozidlo pretekov od Shimana a až po výmene plášťa mohol pokračovať s
veľkou stratou ďalej. Zajtrajšie Etapa má obrovskú popularitu slávi sa v Španielsku sviatok Andalúzii a tak usporiadatelia zaradili kráľovskú etapu 91km dlhú. Matúš by mal v celkovej klasifikácii už byť v top 10 !! bohužiaľ výsledky zatiaľ nemáme ... ..
 
Výsledky 3. etapa Andujár

1. Tiago Ferreira    POR      DMT Racing
2. Jose Diás          POR      DMT Racing
3. Hans Becking   NED       DMT Racing
4. Matouš Ulman  CZE      Česká spořitelna - Accolade cycling team
14. Tomáš Višňovský   SVK    Česká spořitelna - Accolade cycling team
264. Jan Strož      CZE    Česká spořitelna - Accolade cycling team 

Fotogaléria

Diskusia