Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

AKTÍVNY DEŇ

Náročný deň v práci, v škole či na športovisku vyžaduje aktívne doplnenie živín. Vychutnajte si vynikajúce proteínové palacinky, ktoré jednoducho, a hlavne rýchlo pripravíte v rannom zhone. K tomu poriadna dávka nápoja s vysokou dávkou horčíka, vhodného predovšetkým po aktivite.
Príchuť/ Rozlíšenie
Množstvo
Dostupnosť
Cena
Klubová Cena
PROTEIN PANCAKE, natural + MAGNESLIFE ACTIVE DRINK, pomaranč
< 10
14,56
14,56
ks
  • Opis
  • Zloženie
  • Nutričné hodnoty
  • Balenie
  • Alternatívy
  • Parametre
  • Články
BALÍČEK OBSAHUJE:
 
PROTEIN PANCAKE, 750 g, natural:
PROTEÍN PANCAKE je hotová zmes pre tvorbu lievancov alebo palaciniek s mimoriadnym obsahom proteínu, ktorý predstavuje 44%. Aj pri tak vysokom obsahu bielkoviny sa spoločnosti Nutrend podarilo zachovať delikátnu a vyváženú chuť.
MAGNESLIFE ACTIVE DRINK, 10x15g, pomaranč: 
Magnézium drink v instantnej forme s jednoduchým dávkovaním vo forme sáčkov je určený na doplnenie dôležitých minerálov, ako sú horčík a draslík, a tiež k čiastočnému zabezpečenie tekutín a energie po športovej aktivite. 
 
MAGNESLIFE ACTIVE DRINK
Zloženie príchuť citrón: sacharóza, 33% isomaltulóza - PalatinoseTM (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukonát draselný, 11% citran horečnatý - Aquamin, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, chlorid sodný, inulín, kyselina L-askorbová, protihrudkujúca látka oxid kremičitý , sladidlo steviol-glykozidy, pyridoxín hydrochlorid, farbivo beta karotén. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.
 
PROTEIN Pancake
Zloženie - Bez príchute: srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), izolát mliečnych bielkovín, ryžová múka, pohánková múka, sušený vaječný bielok, sušené plnotučné mlieko, inulín, zmes akáciovej gumy a pšeničnej vlákniny (neobsahuje glutén), aróma, kypriaca látka hydrogénuhličitán sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlo sukralóza, farbivo beta karotén.
Alergény sú zvýraznené! Môže obsahovať stopy sóje. 
Nutričné hodnoty PROTEIN PANCAKE, natural viď:
 
Nutričné hodnoty MAGNESLIFE ACTIVE DRINK, pomaranč viď.:
PROTEIN PANCAKE, natural, 1x750g
MAGNESLIFE ACTIVE DRINK, pomaranč 10x15g 

Z vašich dotazov