Váš nákupní košík: 0,00 0
Menu

AKO ZOSTAŤ V OBDOBÍ OBMEDZENÍ STÁLE FIT

Dátum:12.10.2020

Doba je teraz náročná, ale nemá zmysel nad ňou lamentovať. Vezmite celú situáciu z tej lepšej stránky a využite tento čas, vo svoj prospech.

Pracujte na svojej mysli
Hlava riadi všetko a záleží len na vás, ako všetky informácie a myšlienky budete spracovávať. Byť v obraze a sledovať, čo sa deje, je dôležité, ale priveľa informácií môže akurát stresovať. Zabudnite na chvíľu na všetky
médiá a sociálne siete. Vypnite a skúste premýšľať pozitívne. Skvelo vám v tom pomôže napríklad meditácia, pokiaľ neviete, ako na to, online ich teraz nájdete veľa, niektoré sú dokonca v reálnom čase a naživo – výborné má napríklad Václav Krejčík a tiež Zuzana Klingrová. K ukľudneniu od stresu pomôžu tiež Bachove kvetové esencie. Vedia navrátiť psychiku do harmónie a ukľudniť ju.
Pokiaľ cítite napätie, skúste kvapky Urgency. Fungujú okamžite!
 
Hýbte sa
Pohyb lieči. Spôsobov, ako doma športovať je veľa. Cvičiť môžete podľa super návodov, ako sú napríklad NUTREND cviky na doma pre mužov aj ženy, kde si môžete vybrať podľa zamerania na danú partiu. Stiahnuť si ich zadarmo môžete na www.nutrend.sk na tomto odkazu:  https://www.winsk.sk/cviky-na-doma-a30218.htm . Výborne sa dá trénovať na bežeckom páse alebo na cyklo trenažéry, pokiaľ ho máte doma. Fajn sú tiež online fitness programy, ktoré nájdete všade. Môžete tiež behať vonku, ale bezpečne, najlepšie tam, kde nie je veľa ľudí. Nič, ale nepreháňajte, telo sa nesmie preťažovať.  
 
Jedzte rozumne
Dôležité je myslieť na kvalitnú a vyváženú stravu. Výdaj energie by nemal byť nižší než jeho príjem. Varte si doma z kvalitných surovín, vyskúšať môžete nové, zdravé recepty. Veľmi zdravé sú fermentované jedlá, čo tak skúsiť naložiť si zeleninu, kapustu alebo urobiť si kimchi? Tieto kvasené veci sú priamou rozbuškou zdravia, vitamínov a telu prospešných látok. Nezabúdajte telo tiež zásobovať pravidelnou dávkou vitamínov a minerálov – napríklad NUTREND Multicomplex, výborne funguje tiež NUTREND Omega 3  Plus mastné kyseliny alebo na imunitu skúste kapsule NUTREND Curcumin+Bioperine+Vitamin D – sú nabité antioxidantami a vitamínom D, ktorý je dôležitý na obranyschopnosť tela. Nikdy neurobíte chybu s Vitamínom C, značka NUTREND ho ponúka aj v spojení so šípkami pre podporu účinku.
 
Pusťte sa do toho, čo ste dlho odkladali
Čas, ktorý ste doma, využite k tomu, do čoho sa vám dlho nechcelo a nemali ste na to čas. Napríklad do upratovania alebo napr. do zostavovania nábytku, k vymaľovaniu, vyhodeniu starých vecí, ktoré už nepotrebujete.
Uvidíte, že s každou vecou, ktorá opustí váš byt alebo dom, sa uvoľní tiež nová energia. Budete sa cítiť lepšie a slobodnejšie. Naviac veci, ktoré už nechcete, môžete venovať tým, ktorí ich potrebujú a urobiť im tak radosť.
 

Diskusia